Informacje o firmie

Firma Poligrafia s.c. powstała w 2002r. jako spółka cywilna. Główną działalnością firmy jest sprzedaż drukarniom akcesorii do poligrafii fleksograficznej takich jak: taśmy specjalistyczne, farby, lakiery, rozcieńczalniki.

Dzięki ścisłej współpracy z firmą Tesa Poligrafia s.c. specjalizuje się również w sprzedaży taśm pakownych, maskujących, naprawczych i innych.

Nasza firma zajmuje się odbiorem i utulizacją odpadów poprodukcyjnych z drukarni fleksograficznych i offsetowych. Współpracujemy z takimi firmami jak:

  • Tesa Tape sp. z o.o. - producent taśm
  • Sun Chemical sp. z o.o. - producent farb
  • Esoll sp. z o.o. - producent rozcieńczalników
  • Sealed Air - wiodący producent foli pęcherzykowej, pianek PE

Krótki czas realizacji i profesjonalizm wykonania sprawiają że nasi klienci są zadowoleni i wielokrotnie do nas powracają. Zapraszamy do współpracy zarówno hurtownie jak i odbiorców indywidualnych.

 

Taśmy montażowe, pakowe i wiele innych

TESA to największy w Europie producent taśm samoprzylepnych.  Jako dystrybutor oferujemy Państwu pełną gamę różnorodnych produktów począwszy od szerokiego spektrum taśm stosowanych w przemyśle, jak również taśm dla konsumentów z zastosowaniem w domu, ogrodzie czy biurze oraz w niezliczone...