Polityka prywatności

Serwis POLIGRAFIA S.C nie monitoruje i nie weryfikuje informacji na temat wieku swojej publiczności - odbiorców i użytkowników list e-mailingowych, uczestników badań ankietowych i osób biorących udział w konkursach. Informacje kontaktowe od odwiedzających (takich jak adresy poczty elektronicznej użytkowników) są wykorzystywane do realizacji zamówień, wysyłania informacji o naszym portalu oraz materiałów promocyjnych od niektórych naszych partnerów.

Osoby niepełnoletnie nie powinny wysyłać żadnych informacji, dokonywać zamówień ani subskrybować usług świadczonych przez nasz serwis bez wiedzy swoich rodziców lub opiekunów.

Witryna www POLIGRAFIA S.C jest własnością firmy .POLIGRAFIA S.C , posiadającą numer indetyfikacji podatkowej: NIP 542-27-58-041 Informujemy, że nazwa POLIGRAFIA S.C jest nazwą zastrzeżoną. Wszystkie grafiki, zdjęcia, programy, teksty oraz same strony WWW opatrzone firmową stopką: POLIGRAFIA S.C podlegają ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim. Używanie ich w jakikolwiek sposób bez uprzedniego, pisemnego zezwolenia wydanego przez , POLIGRAFIA S.C jest zabronione i może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej w maksymalnym zakresie dopuszczalnym przez prawo. Znaki firmowe i towarowe firm znajdujące się w reklamach umieszczanych na stronach WWW niniejszego serwisu są własnością danych firm i podlegają ochronie prawnej na mocy ustawy.

Oferta

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy POLIGRAFIA S.C.: